top of page

MINUST

_DSC5755.jpeg
Minu Kirg on Teisi Inspireerida

Ma usun, et igal inimesel on õigus olla õnnelik ja terve ning elada elu, mis on nauditav igas hetkes. Aga see kõik algab Sinust endast, mitte Sinu partnerist, Sinu lastest, vaid Sinust endast. Suurem osa meist kannavad endas traumasid oma lapsepõlvest ja suhetest vanematega või hooldajatega, ning need mustrid loovad meie tänase reaalsuse. Kui me tervendame endas need haavad, mida kanname, maailm meie ümber saab veel tervemaks. Meie suhted muutuvad, meie füüsiline ja vaimne tervis paraneb ja me oleme eeskujuks maailmale meie ümber - me ei pea olema ohvriks sellels reaalsuses, mis on meile loodud ja me võime seda muuta nii nagu me ise soovime. 

Mina usun, et ainus, kes meid aidata saab oleme meie ise. Mitte keegi teine ei saa teha seda tööd Sinu eest, kuid teised saavad aidata Sul näha neid pimekohti, mida me tihti ei märka, sest meie enda emotsioonid ja mõtted hakkavad meid segama. 

Oma töös proovin ma aidata klientidel leida põhjuseid nende probleemidele. Lääne meditsiin tegeleb sümptomite ravimisega, kuid mina otsin põhjuseid, sest nende lahendamisel, sümptomid kaovad. Nad on meile ainult teejuhiks, et näidata, mida me saame veel endas tervendada. Tihti piisab lihtsalt teatud asjade mõistmisest oma elus ja juba sellest saab tekkida muutus.

Me ei saa peita ennast iseenda eest, seega ainus viis terveneda, on endale otsa vaadata, koos kõikide oma varjupooltega. 

Ma räägin eesti, inglise, vene ja soome keelt. 

Armastusega,

Katrin

 

bottom of page