Kes Loob Sinu Reaalsust?

Kas Sina tead üldse kuidas luuakse reaalsust? Minu 10 aastane tütar ütles mulle paar päeva tagasi autos: emme, kas Sa tead, et reaalsust pole tegelikult olemas, vaid see on meie enda aju projektsioon. Ma vaatasin teda suurte silmadeg ja mõtlesin, uskumatu, 10 aastane ja ütleb selliseid asju.


Aga tõepoolest, iga inimese jaoks on ju reaalsus täiesti erinev, sest see, mida inimene peab reaalsuseks ongi tema enda alateadvuse projektsioon. Need programmid mis jooksevad inimese alateadvuses, moodustavad ka meie isikliku reaalsuse. Kui ikka on programm peal, et meie peres jookseb naisliinis rinnavähk, siis on peaaegu kindel, et kõik naised seal peres seda ka kogevad, kuni tuleb üks, kes ütleb, et ei see ei ole nii ja mina valin seda mitte kogeda. Tema muudab koheselt programmi nii, enda, kui ka tulevate põlvede jaoks.


Seega, selleks, et piisav hulk inimesi näeks/kogeks reaalsust ühtemoodi, hakatakse alateadvust varakult programmeerima. Lasteaed, kool, televiisor, raamatud, reklaam jne kõik on loodud inimese alateadvuse programeerimiseks. Kui vastav programm juba alateadvuses korralikult toimib, siis inimene kogeb seda ka reaalsusena. Mida usutakse, seda ka kogetakse. Nt, kui inimene on kuulnud terve oma elu, et raha tuleb raskelt, siis tavaliselt see nii ka on. Kui öeldakse, et hambaid ei saa tagasi kasvatada, siis nad ka tagasi ei kasva. Ometigi oli ühes vene valas kunagi mees, kes kaotas kõik hambad ja kasvatas need tagasi, sest tema ei teadnud, et hambad ei kasva tagasi.


Valitsev süsteem näeb üsna hulgaliselt vaeva selleks, et inimest hoida pideva meeltekontrolli programmi all, sest kui natukenegi kuskilt lõdvaks lasta, siis on kohe teatud arv inimesi, kes pead tõstavad ja hakkavad asju nägema teisiti. Nii ka praeguses olukorras.


Inimesed, kes juba aastaid on puhastanud keha ja meelt, loobunud raadiost, uudistest ja televiisorist näevad olukorda täiesti teise vaatenurga alt. Need, kes jälgivad meediat, vaatavad Ak-d v Reporterit, näevad olukorda nii nagu seda seal esitatakse.


Kui teha praegu uuring, siis neil inimestel kes massimeediat hoolega jälgivad on kindlasti ka hirmutase palju kõrgem ning samuti tunne, et ise pole võimalik midagi ära teha ja vastutus oma elu eest tuleb anda täiesti süsteemi kanda. Siis on pärast vähemalt kedagi süüdistada.


Need, kes peavoolule on selja keeranud, nendele avaldub teistsugune maailm. Nemad tunnetavad, et selle tsirkusega kaasa minna ei ole üldse mõistlik, ning, et see muinasjutt ei ole ikka päris selline nagu räägitakse, sest vasturääkivusi on hunnikutes.

Sellepärast toimubki justkui võitlus kahe leeri vahel: tublid süsteemiorjad ja "vandenõuteoreetikutest" tembeldatud inimesed, kes valivad näha teist pilti. Selge on see, et see arutelu on mõttetu, sest kumbki ei saa mõista teineteist, sest ühel jookseb "windows" ja teisel "IOS" ja need omavahel ei ühti. Kummagi liini esindajate tulevik saab samuti olema vastavalt nende alateadvuses jooksvale programmile.


Ütlesin juba selle kriisi alguses, et seni, kuni muretsetakse tualettpaberi pärast, muutub maailm tundmatuseni ja nii ka kogu inimkonna elu. Õnneks on suur hulk inimesi tänu sellele tsirkusele hakanud üles ärkama ja mõistma, et see programmeerimine on valede süstimine meie alateadvusesse ja meie reaalsuse moonutamine kellelegi vajalikus suunas.

Sellepärast need, kes mõtlevad oma peaga, mitte ei jälgi programme, näevad ja kogevad teistsugust reaalsust, kui need, kes suukorvide ja kummikinnastega ringi jooksevad.

Kas Sa inimene ikka mõistad, et see mask on nagu suukorv koerale: ole vait ja ära hammusta. Kui sa tead midagi loomadest, siis see on neile üks suurimatest alandustest ja esimest korda seda kogedes on nad ülimalt ärritunud, tihti kurvad ja proovivad igahinna eest sellest vabaneda.

Sina aga tormad omale "hingehinna" eest neid ostma ja paned selle omale vabatahtlikult pähe.

Kas Sa oled INIMENE v INIMLOOM? mõtle sellele korra - nurka aetud hirmunud loomake, kes karjub, et püsige kodus ja kaebaba naabri peale, kui on teada, et parim tervise toetaja on värske õhk ja päike, kui tõesti peaks olema kuri viirus, kes ringi jookseb ja kõiki tappa üritab.


Mida siis tegelikult selle võltskriisi raames on tehtud:

- kokkukukutatud maailma majandus

- pandud inimesed luku taha

- pööratud inimesed teineteise vastu

- pandud inimesed teineteist kartma, sest vähemalt 1,5 m peab vahet olema, muidu võib ära surra (näen juba, kui sügavale on see inimeste alateadvusesse programmeritud)

- esile on tõstetud surmahirm, mis nõrgestab inimest tervikuna ja muudab teda rohkem instinktidel toimivaks olendiks, ehk loomalikuks

- piiratud tugevalt inimõiguseid ja sellega seotud vabadusi

- pikemas plaanis selle vale raames luua veel rohkem piiranguid isikuvabadustele

- inimeste elektrooniline jälgimine, ilma inimese nõusolekuta

- sõnavabaduse piiramine ja sotsiaalmeedia tsensuur

- tulevikus tehnoloogilised äpid inimese jälgimiseks ja tema privaatsuse täielikuks kaotamiseks


See nimekiri on tegelikult pikem aga tooksin välja ehk mõned olulisemad.


Peale kriisi saab olema suur hulk inimesi, kes vaatavad kutsika silmadega valitsuse poole, et see neid päästma tormaks, mida muidugi ei juhtu, või siis juhtub sellisel viisil, et oled valitsusest sõltuv nagu beebi ema rinnapiimast.


Juba on plaanis hakata inimesi vaktsineerima ja need kes ei vaktsineeri ennast, saavad siis ühiskonna heidikuteks, kes ei tohi kooli, tööle, kinno ja bussi minna, sest nad on suureks ohuks ühiskonnale. Imelik, kui vaktsiinid toimivad, siis kuidas vaktsineerimata inimene on ohuks vaktsineeritule....seda ma pole siiani mõistnud.


Praegust tsirkust on ette planeeritud aastakümneid ja sellest avaldatud nii kirjutisi, kui raamatuid. See ei tulnud üllatusena paljudele, kelle silmad on juba mõnda aeg lahti olnud.

Mina igal juhul mõtleva inimesena seda pulli kaasa teha ei kavatse. Minust ei saa kellegi vaktsiiniorja, 5G katsejänest ega ka kiibistatud biorobotit.


Tundub pigem, et valitseva süsteemi Potjomkini küla hakkab kokku kukkuma, sest nii paljud inimesed on ärganud. Ma imestan, et neil endal piinlik pole seda tsirkust seal ees teha tõsise näoga ja ise ka juba suukorv peas istuda. Neile peaks praeguse esitluse eest lausa Oscari andma, vähemalt üritamise eest. Näitemäng ise on suht kehva....


Inimesed, aeg on Televusseri PROGRAMM kinni panna, DELFI programm ka ja siis puhates ehk kuukese, hakkab loodetavasti ka enda mõistus toimima ja näed läbi sellest labasest teatrietendusest, mida maailma riigipead korraldavad väikese grupi käsul, keda ma inimesteks ei nimetaks.


Aeg oleks see praegune programm nüüd parema vastu vahetada, sest see tundub ikka üsna vigane olevat.


Olgem mõnusad ja nautige ilusadt kevadist tärkavat loodust!
549 views0 comments