top of page

Seks Ilma Armatuseta On Tühi

Kas Sa oled mõelnud kunagi sellele, miks on seksuaalsusest tehtud ühiskonnas nii suur tabu teema. Miks on nii, et seksist ei tohi rääkida, et seda peab tegema pimedas toas teki all ja paljud usundid nimetavad seda üheks suuremaks patuks. Ometigi tuleb iga natukese aja tagant välja skandaal, kus püha isad ahistavad seksuaalselt väikeseid poisse või nunnasid. Seksuaalskandaalidesse satuvad tihti paljud kuulsused ja inimesed, keda ühiskond peab oma eeskujudeks. Viimasel ajal on lahvatanud mitmeid seksuaalskandaale, mis on seotud vaimsete õpetajatega. Mis peitub selle müstilise ja keelatud seksuaalenergia taga?Kui ma ütleksin Sulle, et seksuaalsus on inimkonna üks suuremaid kingitusi, siis kas Sa usuksid mind? Kas Sa usuksid, et see on võti Sinu hingevabadusele, Sinu vaimsele- ja füüsilisele heaolule? Kas Sa usud, et see avab ka Sinu sisemised armastuse väravad ja annab Sulle võimaluse kogeda midagi nii võimsat, et seda pole võimalik sõnadesse panna. Ilmselt mõtled Sa nüüd, et kui see tõesti kõik nii on, siis miks inimkond

seda sellisena ei koge? Kuskil teepeal on kaduma läinud tõde sellest, mis seksuaalsus päriselt on. 

Ma ei tea, kui palju oled Sa kursis energiamaailmaga ja kui palju Sa näed ja mõistad ümbritsevast seda, mida silmaga näha ei ole aga meie maailm on juba mõnda aega läbimas suurt muutust. Maailm on täielikult üle minemas uude energiasse ja kõik, mis on loodud vanade paradigmade põhjal laguneb suure hooga. Oled Sa märganud, kui palju on viimastel aastatel lahkuminekuid? Kui paljude inimeste elud muutuvad täielikult? 

Olles töötanud aastaid teadliku seksuaalsuse ja suhte nõustajana, hakkab mulle järjest rohkem selgeks saama, et võti õnnelikule elule peitub täielikult armastuses. Ja üks võtmetest kogeda seda puhast armastust on läbi seksuaalsuse. Kuid see armastus, millest mina räägin ei ole see, milleks meie täna armastust peame. Seda on raske sõnadesse panna ja kirjeldada aga see on seisund, mis kannab Sind igas hetkes. See pole vaid tunne kahe inimese vahel. See on seisund, mis on muutmatu. Täna me peame armastuseks seda, kui Sinu ellu saabub inimene, kes äratab Sinus armastuse tunde. Ometigi suuremas osas suhetes kaob see armastuse tunne üsna kiiresti ja üldiselt on see armastus varjutatud mängudest, ootustest, piirangutest ja veel paljust muust. 

Minul võttis 20 aastat suhteid, et mõista kõike seda, mida armastus ei ole. Armastus ei ole tunne, mis möödub 6 kuu või aastaga. Armastus ei ole kunagi segatud hirmuga. Armastus ei ole piirangud, manipuleerimised ja mängud. Armastusel pole tõesti ühtegi tingimust. Armastus on tunne, mis kannab meid kogu aeg ja igas hetkes. See annab meile võimaluse olla ühes ilusamas ja kõrgeimas energias, mida siin Universumis leiab. Kõige alguseks on see, et leiame üles armastuse iseenda seest ja iseenda vastu. Kui see on leitud, siis kõik muu sujub juba takistusteta, kõik muu kaasneb sellega iseenesest. Kogu maailm meie ümber teeb oma parima selleks, et meil ei oleks aega minna enda sisse, elu viib meid pidevalt "endast välja". Kogu aeg on miski väljaspool, mis nõuab meie tähelepanu. On oskus seda kõike eirata ja olla enda sees, mitte "endast väljas".

Seksuaalsus tänapäeva ühiskonnas on paljuski põhinev iha energial. Iha energia on aga madal energia, mis hoiab inimese alati täitmatuna ja puuduses. Armastus hoiab Sind alati täidetuna. Iha energias olles me tarbime kõike - teisi inimesi, seksi, toitu, jooke ja asju. Me oleme justkui täitmatud, kogu aeg on midagi mida tahaks - sest sees on tühjus. Meie sees pole seda, mida me kõige rohkem ihkame ja vajame kogeda - armastust. Ja kui seda pole sees, siis pole seda ka väljas. 

See millest koosneb Sinu elu ja Sinu väline maailm, on Sinu alateadvuse projektsioon. Sinu alateadvus on kujundatud sellest hetkes, kui Sa siia ilma sündisid. Seda on kujundanud ühiskond, Sinu perekond, sõbrad, kool jne. See, mis on Sinu ümber olnud juba lapsest peale, on Sinu ümber ka edaspidi, sest see saab osaks Sinust.  Kui Sa kasvasid armastavate vanematega, Sul oli helge lapsepõlv ja Sa elasid külluses, on see tõenäoliselt ka Sinu elu edaspidi. Kui Sa aga kasvasid puuduse, hirmu, kriitika ja negatiivsusega, saab see Sinu elu lahutamatuks osaks, kuni Sa ei võta midagi ette, et seda muuta. 

Mis on siis nüüd kõigel sellel pistmist seksuaalsusega. Tegelikult tooksin siia sisse veel ka naisenergia. Need on kaks energiat, mis on olnud allasurutud juba aegade algusest. Võimsaid ja tarku naisi põletati sajandeid tagasi tuleriitadel ja tembeldati nõidadeks, naisi on aastasadu hoitud kodus ilma igasuguste õigusteta ja meeste poolt domineerituna. Seksuaalsuhe mehe ja naise vahel on pigem kiskjaliku energiaga. Nagu isalõvi haarab emalõvil hammastega kaelast ja seejärel toimub kiire seksuaalakt, kus emalõvi viljastatakse järglaste saamiseks. Selles aktis pole midagi ilusat, see on kiire ja domineeriv tegevus, kus meespoole näitab oma üleolekut naispoole suhtes. Ja selline on see ka tihti inimeste enda igapäeva eludes. Aga naise sees on olemas üks võti ja, et inimesed seda jumala pärast ei avastaks, on vaja naisi hoida võimalikult suure kontrolli all ja allasurutuna. Kui vaid inimesed hakkaksid mõistama, kui tähtis ja oluline on paari jaoks nende seksuaalsuhe. See loob tausta ja aluse kõigele muule. 

Ma tean, et seda pole lihtne uskuda aga üheks suuremaks inimkonna kontrollimeetodiks ongi meie seksuaalsuse piiramine ja selle maha tegemine. Meie igapäeva elud on üles ehitatud nii, et meil ei oleks aega nautida seda võimast koosolemist ja kui meil on aega, siis on seda vähe ja me oleme väsinud. Seks ei ole ju oluline eks? Oluline on tööl käia, lastega tegelda, sõprade ja perega aega veeta jne.

Naise sees peitub võti tõelisele seksuaalsusele ja armastusele. See mees, kes seda siin elus kogeda on saanud teab millest ma räägin. Ja need naised, kes selle enda sees on avastanud teavad ka millest ma räägin.  Kui armastus- ja seksuaalenergia ühinevad, saab inimene kogeda kõige võimsamaid seisundeid, ilma igasuguste abivahenditeta. Ei ole vaja istuda tunde meditatsioonis ja teha 7x nädalas joogat. Ei ole vaja juua alkoholi oma stressi leevendamiseks ega süüa antidepressante, et endale nööri mitte kaela panna. Ei ole vaja otsida naudingut toidust ja asjade tarbimisest. Sa oled täidetud puhta ja ilusa armastuse energiaga. Sa oled õnnelik, rõõmus, rahulik ja terve, kogu aeg, igas hetkes. 

Seks kahe inimese vahel, kellel on teineteise vastu täielik armastus, austus ja ausus tõstab Sind nii kõrgesse energiasse, et kõik madalama energia mõjutused kaovad. Kõik need, mida ma eelpool nimetasin. Tegelikult on madalamate energiate silmale nähtamatuid mõjutusi veel palju ja Sinu parimaks vahendiks selle vastu on endast tõsta sellest madalast energiast kõrgemale.  Selle asemel, et õhtul tuima näoga telekat või facebooki passida, veeda aega oma kaaslasega magamistoas ja see annab Teile mõlemale rohkem, kui ükskõik mis teine asi kokku. 

Elu meie ümber on puhas energia. Energia saab olla madalama vibratsiooniga või kõrgema vibrastiooniga. Madalas vibratsioonis oleme haiged ja tunneme ennast halvasti. elu tundub raske ja tihti mõttetu. Elu on täis kohustusi ja tegevusi, mis ei too meile rõõmu. Oleme kergesti mõjutatavad kõige poolt, mis meid ümbritseb. Meie elus pole midagi, mis toidaks meie hinge. Ja kui hingel pole toitu, siis on elu tühi.  Hingetoitu leiame kõigest selles, mis toob meile rõõmu. Seks on üks parimaid hingetoite, ometigi teeb keegi kõik selleks, et meid sellest hingetoidust eemale hoida ja panna meid uskuma, et see on ebavajalik ja tühine ning lisaks kõigele ka veel üks suur surmapatt. 

Seksuaalsus aitab avaneda meie südamenergial ning aitab tervendada meie sees kõike seda, mis hoiab meid sellest eemale. Armastusest hoiavad meid eemale m.h. ühiskondlikud programmeeringud, meie lapsepõlves kogetud traumad ja hirm, mis on kõige selle aluseks. Seksuaalsusel on maagiline võime lahustada hirm ja lubada kõigel sellel meie seest vabaneda. Kui seksuaalenergia hakkab liikuma läbi kogu meie keha, mitte ei ole vangis vaagnapiirkonnas, siis hakkavad ka muutused tulema. 

Kahe või kümne minutilised vahekorrad ei anna meile võimalust kogeda seda, millest ma räägin. Jällegi kannab keegi selle eest hästi hoolt, et meie vahekorrad oleksid lühikesed, sest kas mehed ei pea kaua vastu või naised ei taha kaua seksida. Selleks, et kogeda kõike seda, mida seks meile võimaldab on meil vaja üle saada sellest piirangust. Ei ole mingit mõtet alla tunni aja oma partneriga magamistoas hullata. Siis alles hakkad Sa kogema seda, millest ma räägin. Kui seks ja armastus saavad kokku, hakkavad juhtuma tõelised imed Sinu sees ja Sinu elus. 

Läbi seksi saab muuta oma energeetikat kõrgemaks,  tervendada meie hingehaavu,  tervendada meie keha,  avada meie südamed, hoida meie hinged toidetud ja meid ennast läbi selle positiivse ja rõõmsana. Ja naine on see võti kõige selle kogemiseks, sest naise sees lihtsalt on paradiisiväravad. Naine on siia ilma saadetud armastuse ja seksuaalenergia kandjateks. See on üks naine suurimaid kingitusi. Kuid selleks, et naised enda seest seda kingitust ei avastaks on neid kaua hoitud nii vaimsetes, kui füüsilistes ahelates. Nüüd on aeg need ahelad endalt maha heita ja astuda edasi vabana ning kogeda seda, mida meile on sündides kaasa antud.

Kuidas Sulle tundub elu, kus hommikul ärgates, vaatad Sa oma kallile kaaslasele voodis otsa ja ütlete teineteisele, kui palju te teineteist armastate. Seejärel veedate mõned imelised tunnid voodis lihtsalt nautides teineteist. Peale seda tõusete voodist ülesse naeratus näol, joote koos hommikukohvi ja vaatate, kuidas te täna oma päeva täidate kõige selle imelisega, mis elu pakub. Tundub uskumatu eks? Aga jah elu võib tõesti selline olla siis, kui Sa seda endale looma hakkad. Kui Sa ütled, et Sul pole selleks aega, siis vaata, mis on kõik need kohustused, mille Sa oled endale võtnud või lubanud ühiskonnal Sulle peale suruda, selleks, et Sul ei oleks aega selle jaoks, mis hoiab Sind terve, õnneliku ja vabana. Ja ära luba hirmul ennast ümber rääkida.....sest hirm pole tõeline, ta on samasugune koll, keda Sinu laps arvab oma voodi all olevat. 

Jah.....ega Sa enne teada ei saa, kas see kõik millest ma kirjutan on tõde, kui Sa ise järele ei proovi. Ja kui Sinu seksuaalsuses on peal piirangud, nii Sinu kehas, kui meeles, siis tänapäeval on väga palju võimalusi leida abi nende piirangute eemaldamiseks!Armastusega,

Jaya

185 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page