top of page

Terapeudi Kursuse II Moodul - Meie Suhted & Seksuaalsus

Jätkan täna eelmisel korral alustatud terapeudi kursuse tutvustusega. Seekord teen väikese ülevaate sellest, mis teemasid me teises moodulis käsitleme.l

Teises moodulis lainetame teise energiakeskusega seotud teemadel. Kõigepealt sukeldume paarisuhete maailma. Aga paarisuhteid ei saa käsitleda ilma esimeses osas läbi võetud teemata - suhted meie vanematega. Vaatame üle oma paarisuhted ja kogemused, analüüsime miks me midagi oleme kogenud ja kust tulevad need mustrid mida me tihti kordama jääme. Õnnelik suhe on minu meelest üks elu aluseid aga kui paljud meist tegelikult saavad kogeda head, harmoonilist ja toetavat suhet?


Minul läks umbes 20 aastat, et arusaada miks ma astun ikka ja jälle samade rehade otsa ja miks ma kogen ikka ja jälle suhet, mis on täis valdavalt kannatusi, kuni ma ühel hetkel lihtsalt otsustasin, et nii enam edasi minna ei saa. Jagan ka seda, kuidas ma tegin oma suhetes täieliku kannapöörde. Kui palju on lihtsaid väikeseid teadmiseid, mis võivad meid sellel teel väga palju aidata. Räägime ka oma sisemisest mehest ja naisest, ning sellest, kuidas nemad meie paarisuhteid mõjutavad.


Samuti võtame teemaks mehelikkuse ja naiselikkuse rollid. Miks me oleme sündinud naisena ja mida saame meie kanda au ja uhkusega, ning milline on siin ilmas meeste roll. Vaatame ka seda, kuidas endas tuua rohkem esile ühte või teist energiat ja analüüsime seda, millises energias me ise praegu valdavalt oleme.


Suhete teemat ei saa käsitleda ilma seksuaalsuseta, mis on ühe hea suhte vundamendiks. Räägime kursusel, mis on harmooniline ja tasakaalus seksuaalsus, vaatame üle ka need teemad, mis valmistavad muret nii meestele, kui naistele seksuaalsuse juures ja nende tekkepõhjused.


Iga mooduliga tuleb kaasa ka toetav joogapraktika, mis aitab just seda keskust tasakaalustada ja avada. Seksuaalsusega seotud keskus on samuti seotud meie emotsioonidega, mis tihti juhivad inimeste elu. Nagu öeldakse, et emotsioonid löövad ülepea. Tegelikkuses saab ka siin läbi enda tasakaalustamise ja puhastamise kogeda suuri muutuseid.


Puhastus on kindlasti üks teema, mis läbib kogu kursust. Puhastus nii emotsionaalsel, vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil. Tegelikkuses näen alati kursuse algusest peale, kuidas inimeste elud hakkavad kursusele tulles kiiresti muutuma. Kes lõpetab ära suhte, mis juba ammu ei toiminud, kes leiab uue kaaslase. Muudetakse ameteid, elukohti jne. Paljud aga õpivad ennast tundma hoopis sügavamal tasandil, kui kunagi enne. Ehk siis kogu meie eksistents hakkab puhastuma kõigest sellest, mis meid enam ei teeni.


Esimeses moodulis alustame ka teemaga, kuidas eetiliselt eksiteerida siin ilmas ja vaatame, mis on kõige olulisemad teemad inimese jaoks, et elada harmoonilises reaalsuses, ning omada vaba tahet ja loomisevõimet. Teises moodulis jätkame nende teemadega.


Esimesed kolm moodulit on ülesehitatud just nii, et sul oleks võimalus hakata paremini mõistma selle maailma ja inimese toimimist energeetilisest plaanist. Et saada võimalikult palju vastuseid oma miksidele - Miks üks või teine asi meie elus just nii on.......


Uus Terapeudi kursus on aga peagi algamas, juba augusti lõpus. Mai kuus registreerides ja makstes kehtib varajase registreerija hind. Selleks, et kursuse kohta rohkem infot saada, klikka alloleval lingil: (lingi avanedes keri alla poole ja peale esimesi kursuse kuupäevi on link Read More, vajuta sinna, et lugeda ülejäänud infot).


https://www.jayashivani.ee/events-1/uus-terapeudi-kursus-grupp-2


Armastusega,


Katrin

83 views0 comments
bottom of page