top of page

Terapeudi Kursuse III Moodul - Mina & Ego

ja raha ja võim ja viha ja raev ja veel palju muud.....Olemegi jõudnud koolituse kolmanda osa juurde. Selles energiakeskuses on peidus palju head aga ka palju seda, mis teeb meie igapäevast eksistentsi keerukaks.

Kolmandas moodulis vaatame, et mis või kes on see ego on, kelle kaela me palju oma negatiivsetest käitumisviisidest ajame. Mina näen, et ego ei ole inimesele tegelikult omane ja on meile justkui külge kleebitud. Ego justkui loob meile eraldatuse ja ütleb, et sina ei ole mina ja mina ei ole sina ja tema teeb mulle näiteks haiget. Mida katkisem on inimene, seda suurem ego tal tavaliselt on. Sest ego on siis justkui selline kunstlik kaitse teiste eest, ego ründab tihti enne, kui keegi teine ründab, ego tunnetab või otsib pidevalt ohumärke. Samas võib olla inimene ka nii katki, et ta on ära murtud ja allasurutud ja siis ego ei ole sellisel viisil nähtav. Kui me kahes eelmises moodulis vaatlesime oma kõige olulisemaid suhteid elus - vanematega ja partneritega, siis nüüd siia jõudes peaks meil olema juba üsna hea arusaam sellest, kust tulevad meie käitusmismustrid ja milline on meie ego.


Inimene koosneb tervest hulgast programmidest. Nii nagu meie arvutil võib olla mitu erinevat programmi peal ja neid saab maha laadida, ehk ära kustutada või siis uuesti peale panna, nii on ka inimesel peal samasugused programmid. Neid programme saame me kaasa kodust ja meid ümbritsevast maailmast. Iga meie energiakeskus kannab endas teatud omadusi, nii positiivseid, kui ka negatiivseid. Nad on justkui antennid, mis ühendavad meid universumi makrokosmosega. Kui me õpime neid keskuseid häälestama ja tuunima, saame hakata vahetama neid sagedusi, millega me ühenduses oleme. Nii nagu sa saad valida, mis raadiot sa kuulad, saad sa ka tegelikult valida luua oma reaalsust ja selles mängivad suurt rolli just meie sees elavad energiad. Sinu sees on kõik see, mida sa väliselt endale ligi tõmbad...mõtle sellele korraks. Mina näen välistmaailma kui meie sisemaailma peegeldust, kus iga olukord või inimene aitab mul kogeda mind ennast ja näitab mulle, mida ma endas kannan. Kui ma käin pidevalt ringi arvates, et maailm soovib mind rünnata, siis just täpselt selliseid kogemusi ma ka endale ligi tõmban.


Kolmanda osa joogaharjutused lähevad juba ka füüsiliselt raskemaks ja treenivad hästi meie keha. Siin hakkavad ka välja tulema meie nõrkused ja tugevused, ning saame näha hästi neid külgi millega on meil vaja tööd teha. Ja selle mooduli harjutusi teeme me 2 kuud järjest, sest see on justkui hüppelaud selleks, et jõuda järgmisele tasandile ehk südamesse.


Need joogaharjutused aitavad meil ka läbi minna vihast ja raevust mida kanname selles piirkonnas. Sellepärast võtamegi endale natuke rohkem aega, et selle energiakeskusega tööd teha. Kui siin energia voolab vabalt, siis on meil jõudu, väge, füüsilist tugevust ja samuti on meie sisemuses üks särav päike. Kui siin aga energia vabalt ei voola, siis võib see endaga kaasa tuua palju muresid, nii füüsilisel, kui ka vaimsel tasandil.


Selle mooduli lõpuks teeme ka endale põhjalikuma analüüsi, juba õpitu põhjal, kus vaatame millised energiakeskused on minul tugevamad, millised vajaksid toetust ja vaatame milliseid joogapraktikaid peaks rohkem tegema, et leida tasakaal.


Igas moodulis on meil ka erinevad praktikad nagu eelnevalt mainitud. Õpime kehas blokeeringuid avama ja seksuaalenergiat kehas ülespoole liigutama. Paljudel hakkab energia kehas alles esmakordselt kursuse ajal avanema ja tänu sellele saab inimene kogeda oma seksuaalsuses dimensioone, kuhu ta enne küündinud pole. Nii mehed, kui naised saavad koju ka spetsiaalsed harjutused, mis aitavad meie orgasmivõimet kas siis avada või tugevadada....


Peale seda moodulit ehk siis järgmises südame moodulis jõuame ka juba massaaži praktiseerimise juurde. Esialgu alustame kehamassaaži õppimisega........


Uus Terapeudi kursus on aga peagi algamas, juba augusti lõpus. Mai kuus registreerides ja makstes kehtib varajase registreerija hind. Aega on veel täpselt üks päev:). Selleks, et kursuse kohta rohkem infot saada, klikka alloleval lingil: (lingi avanedes keri alla poole ja peale esimesi kursuse kuupäevi on link Read More, vajuta sinna, et lugeda ülejäänud infot).


https://www.jayashivani.ee/events-1/uus-terapeudi-kursus-grupp-2Armastusega,Katrin

56 views0 comments
bottom of page