top of page

Terapeudi Kursuse IV Moodul - Süda & Armastus


Ja olemegi jõudnud minu lemmik moodulini, kursuse neljas- ehk südamemoodul. Selles osas ei räägi me nii palju armastusest enam suhetes vaid armastusest, kui seisundist. Kas Sa oled kunagi kogenud südameorgasmi ja sellist ülevoolavat armastusetunnet, mis ei ole seotud ühegi välise objektiga aga samas on nii võimas ja ebamaine, et seda sõnadesse panna ei ole kuidagi võimalik? Ma pean tunnistama, et mul on olnud õnn seda tunnet paar korda elus kogeda ja sellises seisundis elamine võiks ollagi meie eesmärk, et me oleme lihtsalt kõikvõimas ülevoolav armastus, mis särab nii eredalt, et ükski pimeduse kiir ei saa meile lähedalegi. Kui kõik inimesed sellist seisundit elus korra kogeda saaksid, oleks meie maailma täiesti teistsugune koht.


Südamemoodulis õpimegi rohkem tundma seda energiakeskust. Teeme jooga- ja hingamispraktikaid, mis toetavad selle keskuse avamist ja tasakaalustamist. Väga paljudel inimestel on minevikus kogetud traumade pärast “süda kinni” ja see mõjutab tugevalt ka meie füüsilist keha.


Kas Sa tead milline haigus tapab täna maailmas kõige rohkem naisi? See on rinnavähk. Kas Sa tead milline on kõige enam levinud haigus, mis samuti paljud hauda viib? Südameveresoonkonna haigused. Ja kune meie energeetika juhib ka meie füüsilist keha, siis esimene koht, kuhu vaadata on meie südamekeskus.

Kinnise südamega läbi elu minnes on inimene rohkem blokeeritud hirmuseisundis ja ei julge ennast kunagi tõeliselt avada ka paarisuhtele, sest hirm haiget saada on nii suur. Selliselt aga saab läbi elu kulgeda vaid ainult pinnapealselt ja tõeline õnn jääb siis samuti elus kogemata.

Südant aga on võimalik avada, sõnade, puudutuste, jooga, hingamise, muusika, värvide

ja ka teatud viisil toitumisega.


Süda on meie kehas täpselt keskel ehk poole peal. See jagab meie keha kaheks, maise ja taevase osa. Alumised energiakeskused on seotud rohkem maiste asjadega ja ülemised jälle taevastega. Südame avamine ja sellega töö toob tavaliselt palju muutuseid meie ellu. Meie süda on seotud ka meie silmade ja pisarakanalitega energeetiliselt, ning südame avanedes, avanevad tihti ka meie pisarakanalid. Kui palju on neid inimesi, kes ei suuda enam nutta, sest nad on ennast lihtsalt kinni pannud. Nutmine on aga tõeliselt vabastav, läbi nutmise saame endast läbi lasta kinni jäänud emotsioone ja luua kergust kogu enda olemusse.


Naistel aitab südant avada hästi emakakaela orgasmid. Need orgasmid pole väga levinud ja paljud naised ei tea sellest midagi. Ometi on nad ühed kõige tervendavamad ja südant avavad orgasmid üldse. Õnnelik on see naine, kes neid saab kogeda. Kas Sa teadsid, et südame ja emaka vahel on energiakanal, mis paljudel naistel justkui koorikuga kaetud ja energia nende kahe väga olulise keskuse vahel ei voola naistel vabalt. Ma olen isegi loonud selle jaoks spetsiaalse meditatsiooni, et puhastada ja avada seda kanalit ja samuti samal ajal puhastada energeetiliselt naise üsa. Sest naine kogub oma üsasse kõik selle, mida mehed sinna jätavad.


Kursusel saad sa sellest kõigest juba rohkem teada ja kogeda! Kui Sind kõnetas see kirjatükk, siis kursusega saab veel liituda.


Uus Terapeudi kursus on aga peagi algamas, juba augusti lõpus. Mai kuus registreerides ja makstes kehtib varajase registreerija hind. Aega on veel täpselt üks päev:). Selleks, et kursusekohta rohkem infot saada, klikka alloleval lingil: (lingi avanedes keri alla poole ja peale esimesi kursuse kuupäevi on link Read More, vajuta sinna, et lugeda ülejäänud infot).https://www.jayashivani.ee/events-1/uus-terapeudi-kursus-grupp-2Armastusega,


Katrin

112 views0 comments
bottom of page