top of page

Me Oleme Need Kellega Me Seksime

Alles hiljuti juhtusin lugema artiklit, kus öeldi: „Ärge kunagi magage kellegagi, kes te ise olla ei tahaks!“ See lause jättis minusse tugeva jälje ja pani mind mõtlema sellele teemale süviti.Ilmselt on paljud inimesed kogenud oma elus erinevate partneritega olles erinevaid orgasme, erinevat mõnutaset, erinevat erutust ja veel palju muud. Miks on see nii, et ühe mehe või naisega kogeme me ülivõimsaid orgasme, aga teisega on need kas olematud või kesised? Tavaliselt öeldakse, et selle inimesega pole mul lihtsalt füüsilist klappi. Loomulikult on oluline ka füüsilisel tasandil kokkusobivus, aga siin on mängus veel ka palju muud.

Meie kõigi sees on olemas nii mees- kui naisenergia ning terve elu otsime me pidevalt endis nende kahe energia tasakaalustamist. Meid tõmbab vastassugupoole suunas sellepärast, et neil on olemas see, mida meil vaja on. Naised jagavad meestele oma naiselikku energiat ja mehed naistele oma mehelikku energiat. Spirituaalsed inimesed püüdlevad sellesama kogemuse poole mitmesuguste praktikate abil, nagu jooga, meditatsioon vms. Aga kõik me otsime seda alateadlikult. Iga kord, kui veedame aega vastassugupoolega või oleme vahekorras, saame hetkeks tasakaalustatud. Hetkel, mil kogeme orgasmi, ongi mees- ja naisenergia, pluss ja miinus saanud nulliks. Ja erinevate inimestega on see nullhetk erinev.


Meie sisemine mees

Vaatame seda protsessi lähemalt. Minul naisena on naispool rohkem aktiveeritud ja meespool nii-öelda uinunud. Selleks, et äratada üles minus pesitsev meesenergia, on mul vaja meest. Kuid mitte iga mees ei suuda äratada minus olevat meesenergiat. Minu sees peidus olev meespool on teatud tüüpi – tantras selgitatakse, et ta on kogum meie eelmistest eludest mehena ja samuti mõjutatud meestest, kellega oleme siinses elus olnud lähemates suhetes. Ehk siis minu sisemisel mehel on teatud omadused ja välimus. Oma sisemise mehega tutvumiseks piisab, kui vaatan, millised mehed mind köidavad – see, kes minu sisemise mehega kõige rohkem klapib, äratab ta ka kõige tugevamalt üles.

Oletame, et on kaks meest: Ants ja Taavi. Ants äratab minu sisemise mehe üles 50%, aga Taavi 90%. Antsuga ei koge ma võimsaid orgasme, aga Taaviga on seks ülivõrdes. See tähendab, et Taavi on väga sarnane minu sisemise mehega. Selle järgi saab ka vaadata, et kui ma tõmban ligi nn pahasid poisse, kannab ka minu sisemine mees seda energiat. Kui ma olen rohkem nii-öelda heade poistega, on ka minu sisemine mees hea. Seega, kui meil oleks soov tõmmata ligi teistsuguseid partnereid, on meil vaja teadlikult tegeleda oma sisemise mehe muutmisega.

Sisemise mehe muutmine käib näiteks spirituaalsete praktikate abil. Kui ma puhastan oma olemust, muutub kogu minu olemusega koos ka minu sisemine mees. Või siis saab oma sisemist meest muuta, hakates teadlikult aega veetma teistsuguste meestega, nendega, kelle moodi me olla tahaksime. Alguses tekib siin probleem, sest seda tüüpi mehed ei tundu eriti atraktiivsed. Kuid siin ongi vaja teha väga teadlik valik. Kui hakata järjest rohkem aega veetma nn heade poistega, siis varsti nad ei tundu enam nii igavad, sest meie sisemine mees hakkab muutuma. Alati ei pea nende inimestega vahekorras olema, piisab ka, kui lihtsalt sõpradena koos aega veeta ning meie sisemine mees hakkab neilt vaikselt omadusi üle võtma. Ja ühel hetkel võid märgata, et sinu meestemaitse on täiesti muutunud.

Täpselt sama kirjeldus kehtib meeste ja nende sisemiste naiste kohta. Loomulikult on meie sisemine mees või naine ka meie isa või ema moodi, sest need on inimesed, kellega oleme elus palju aega koos veetnud. Tihti otsivad mehed sarnase naise oma emaga ja naised sarnase mehe oma isaga.


Naised on vastuvõtlikud

Naiste jaoks on siin veel üks oluline teema, mida on hea teada. Kui me elame koos teatud tüüpi meestega, hakkab meie enda olemus muutuma nendega sarnaseks. See tuleb lihtsast seaduspärasusest, et naised võtavad vastu ja mehed annavad. See aga läheb sügavuti. Näiteks üks paarisuhete läbiv teema on naiste emotsionaalsus. Meestel justkui ei ole üldse emotsioone, nad on rahulikud ja tasakaalukad, aga naistel käib pidev emotsioonide möll. Igas paarisuhtes on kõikides situatsioonides mõlemal partneril oluline roll. Naised on looduse poolt tundlikumad ja samuti vastuvõtlikumad. Kindlasti on nii mõnigi naine märganud, et üksinda elades on ta rahulik ja tasakaalukas. Siis kohtub ta mehega, ollakse koos mingi aeg, ja järsku on naine kui ümbervahetatud. Kuidas siis nii? Muidugi toimub paarisuhtes areng ja me vajutame teineteise nuppe, kuid siin on ka veel muud peidus.

Kuna meestele on õpetatud maast madalast, et oma tundeid ei tohi ega ole ka viisakas välja näidata, siis nad on õppinud tundeid teistmoodi maha laadima ning üks viisidest on seks. Ja kuhu need tunded siis seksi ajal maha laetakse? Naise sisse loomulikult. Naine võtab energeetiliselt mehe tunnetemöllu vastu ja enda sisse. Mees tunneb ennast kergemini, aga kõik see tunnete möll ei saaks naise sisse jääda, sest see kahjustaks naist. Naine elabki selle emotsionaalse möllu välja ja siis on naine see patuoinas.

Nendel naistel, kes emotsioone välja ei ela, võivad aga tekkida terviseprobleemid. Üheks näiteks on emakakaelavähk. Naistele on see haigus rinnavähi järel teiseks surma põhjuseks, samas kui peenisevähki on mõne suure riigi peale aastas ehk vaid 30–40 juhtumit. Tantras selgitatakse seda nii, et mehed lasevad kogu oma stressi naiste sisse, maandades ennast seksiga, ja naised oma vastuvõtlikkuses saavad selle endale. Meie emakas on väga hell ja õrn ning meie naiselikkuse keskus. Sellepärast ongi väga oluline vaadata, kellega astuda seksuaalvahekorda, milline energiavahetus seal toimub ja mida me enda olemusse võtame. Kui tundub, et mees kasutab seksi ainult enda mahalaadimiseks, siis tark naine keelduks sellisest seksist.

Seksuaalvahekord on teineteise tasakaalustamiseks, naine annab mehele hellust, õrnust, tundlikkust ning mees naisele tasakaalu, maandust ja sisemist sihti. Seksuaalenergiat peaks kasutatama teadlikult paarisuhte tugevdamiseks ja armastuse energia loomiseks. See ongi üks tantristliku paari erinevus nii-öelda tavalisest paarisuhtest, et nad on nii oma suhtes kui ka seksuaalsuses teadlikud.

Seksuaalne lodevus on meie ühiskonnas üsna levinud ja teadlikkusega on siin vähe pistmist. Kui paarid suhtes olles petavad, kandub kogu see energia, mis teistelt tuleb, nende enda suhtesse üle, isegi siis, kui nad seda ise ei mõista. Kui paarisuhetes on kõrvalehüppeid, korjatakse endaga palju teiste inimeste energeetilist pagasit kaasa. See aga mõjutab ka püsipartnerit ja paarisuhet.

Edukas ärimees ja raamatute autor Jim Rohn on öelnud: „Sa oled keskmine viiest inimesest, kellega sa kõige rohkem koos aega veedad.“ Järgmine kord, kui oled kellegagi seksuaalvahekorda astumas, mõtle: kas ma tahaksin olla see inimene? Kas ma suhtun temasse austusega või mitte? Kas need omadused, mida ta endaga kaasas kannab, teevad mind paremaks inimeseks? Kui hästi ma seda inimest üldse tunnen?


Armastusega,


Jaya

108 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page